Katlanabilir Baston Good Time PDF İndir

Katlanabilir Baston Good Time PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Katlanabilir Baston Good Time PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Katlanabilir Baston Good Time PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKatlanabilir Baston Good Time Pdf İndir

Katlanabilir Baston Good Time Kitabı Hakkında Bilgiler

Katlanabilir Baston Good Time Kitabı Good Time çıkarmış olduğu Katlanabilir Baston Good Time Kitabını PDF İndirKatlanabilir Baston Good Time Pdf İndir

Katlanabilir Baston Good Time PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Katlanabilir Baston Good Time kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Katlanabilir Baston Good Time Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. Good Time ait olan Katlanabilir Baston Good Time kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

{image}

Katlanabilir Baston Good Time Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Katlanabilir Baston Good Time Kitabı tarihinde tarafından yazılıp Good Time tarafından basılmıştır. Katlanabilir Baston Good Time kitabında toplamda sayfa bulunmaktadır. Sizler için Katlanabilir Baston Good Time kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Katlanabilir Baston Good Time Kitabı Özeti – Katlanabilir Baston Good Time Kitabı Açıklaması

Baston yükseklik ayarlı olup siyah renktedir.
Taşıma açısından gerçekten çok kolay çantanızda bavulunuzda ya da elinizde istediğiniz yere götürebilirsiniz üstelik çok hafif…
İster spor yaparken ister yürüyüş yaparken ister karda isterseniz yağmurda her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz!!!
Batonlar, enerji tasarrufu ve yorgunluğu önlemesi açısından çok büyük önem taşırlar. Batonların yalnızca karda yürürken gerekli olduğu düşünülmektedir. Oysaki bu yanlış bir kanıdır, çünkü baton, sağa-sola doğru olan dengesiz sallanmalarımızı en aza indirir, düşme riskini azaltır, düştükten sonra yerden doğrulmak için gerekli olan enerji sarfiyatını minimuma indirir ve düşerken doğrulmayı kolaylaştırır.
Çeşitli araştırmalar, baton kullanımının, her adımda 5 ile 8 kg. arasında bir yükü bacaklarımızdan aldığını göstermektedir. Bu, düz bir zeminde bir saatlik bir yürüyüş sırasında yaklaşık 13 tonluk bir yüke, yokuş aşağı yürürken ise 34 tonluk bir yüke eşittir. Bunlar batonların tıbbi açıdan sağladığı yararlar. Batonlar ayrıca
aşağıdaki durumlarda dengemizi sağlamamıza da yararlar.
Islak ve kaygan zeminde ve Kar üzerinde iz açarken yarar sağlarlar
4 parçalı katlanabilir baston 84-96 cm arası istenilen boyuta ayarlanabilir. Ayrıca kapalı hali 28 cm dir
Uç kısmı sertleştirilmiş, farklı zeminlerde iyi tutunma sağlaması için karpit malzemeden yapılmıştır.
Taşıma sırasında etrafa zarar vermemesi için uç kısmında lastik koruyucular mevcuttur.
Ergonomik kabze, diğerlerine göre daha hafif ve soğuk havalarda rahat kullanım sağlayan termo malzemeden üretilmiştir. Ürün alüminyum alaşımlı yapıldığından hafif ve sağlamdır.
Özellikler:
4 parçalı katlanabilir.
84-96 cm arası ayarlanır.
Kapalı hali 28 cm
Alüminyum alaşım
Hafif ve sağlam yapı
Ebatlar:
87-96 cm arası ayarlanır.
Kapalı hali 28 cm

Kitap Adı: Katlanabilir Baston Good Time

Yayınevi / Marka: Good Time

Yazar:

Basım Tarihi:

Sayfa Sayısı:

Katlanabilir Baston Good Time Kitabı İndirme Linkleri – Katlanabilir Baston Good Time İndir

Katlanabilir Baston Good Time Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Katlanabilir Baston Good Time Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Katlanabilir Baston Good Time PDF Google Drive İndirme Linki

Katlanabilir Baston Good Time PDF Yandex Disk İndirme Linki

Katlanabilir Baston Good Time PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül